پیش بینی قیمت دلار دوشنبه ۲۳ اردیبهشت

همترین اخبار روز گذشته عبارتند از:

  • مایک پمپئو، وزیر امور خارجه آمریکا در گفت‌وگو با شبکه سی‌ان‌بی‌سی ایران را یک تهدید فعال علیه منافع آمریکایی که در حال پراکندن هرج و مرج در خاورمیانه است، خواند و در عین حال گفت: کاخ سفید از فرصت مذاکره با تهران استقبال می‌کند.
  • به نقل از روسیاالیوم، وزارت خارجه امارات از هدف قرار گرفتن چهار کشتی تجاری در نزدیکی آب‌های منطقه‌ای این کشور خبر داد.
  • آقای روحانی رئیس جمهوری محترم با تأکید بر این‌که روزهای سخت کنونی امتحان بزرگ الهی برای همه ماست و باید همه مردم و مسئولین در این شرایط در پیشگاه خداوند سربلند باشیم، افزود: کار ما سخت‌تر از هر زمان دیگر است و سال‌های ۹۷ و ۹۸ جز سخت‌ترین سال‌ها طی ۴۰ سال گذشته بوده است و به هر مقدار که درست عمل کرده باشیم، اجر ما نیز بهترین اجرها خواهد بود.
  • رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی ایران این امکان را دارد که از فاصله دو هزار کیلومتری هدف‌های خود را در قالب سیاست دفاعی بزند، اما اگر ناوهای آمریکایی بخواهند اقدامی را صورت دهند حداکثر فاصله با ما ۵۰۰ کیلومتر است. آنها خودشان می‌دانند در هیچ جنگی در این حد گرفتار یک فضای جنگی توأم با شکست نخواهند شد. لذا اعتقادمان آن است که جنگ نمی‌شود چون راهبرد آمریکا جنگ نیست. آنچه آنها دنبال می‌کنند جنگ روانی است و سعی می‌کنند آن را با تحریم‌ها و فشارهای اقتصادی همراه کنند.

فرمایشات رئیس جمهوری محترم، خاطره ای را زنده می کند از رئیس جمهور محترم قبلی که جملات مشابهی را ایراد کرده بودند و لیکن توسط رئیس جمهور محترم فعلی مورد تمسخر قرار گرفته بودند…

روز گذشته همانگونه که در تحلیل روز گذشته عنوان شده بود بانک محترم مرکزی بخشی از افزایش های هفته گذشته را با تزریق و مدیریت خود کاست.

شاید ارتباطی نباشد…

ولی جالب است بدانید که طی چهار هفته گذشته، سایت هایی نظیر دیوار، شیپور و باما، قیمت خودرو و مسکن را به چند برابر ارزش ذاتی آن ارتقا دادند؛ حال طی هجمه برخی از مطبوعات به این سایت، تقریباً پنج روز قیمت خودرو و مسکن را از سایت ها خارج نمودند و در این چند روز جریان سفته بازی به بازار ارز و مسکوکات طلا منتقل شد؛ روز گذشته سایت دیوار قیمت مسکن را در سایت خود منعکس کرده بود و البته قیمت ارز و مسکوکات طلا کاهش یافت.

روز جاری به احتمال زیاد، کاهشی اندک با بازی مجموع صفر دستور کار بازار آزاد باشد.

 

در ذیل به قیمت بازار آزاد در روز گذشته اشاره می کنیم.

 

قیمت های پایانی در روز گذشته
یکشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸
Sunday 12 May 2019
بشکه نفت اوپک ۶۹٫۶۶ دلار
اونس جهانی طلا ۱,۲۸۵٫۹۳ دلار
هر گرم طلا ۴,۵۲۳,۰۰۰ ریال
دلار بازار آزاد ۱۴۸,۵۰۰ ريال
یورو بازار آزاد ۱۶۹,۵۰۰ ريال
سکه طرح قدیم ۴۸,۵۹۰,۰۰۰ ريال
سکه طرح جدید ۴۹,۸۵۰,۰۰۰ ريال

 

ضمن دعوت از مخاطبین عزیز جهت ارائه هرگونه انتقاد و پیشنهادی، توجهتان را به پیش بینی قیمت دلار در روز جاری جلب می نماید.

 

پیش بینی قیمت دلار در روز دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸
کمترین قیمت بیشترین قیمت درصد تغییرات
روز گذشته یکشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۴۸,۵۰۰ ۱۵۰,۵۰۰ ۱٫۳۵%
هفته گذشته دوشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۴۶,۳۵۰ ۱۵۱,۵۰۰ ۳٫۵۲%
ماه گذشته جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۹۸ ۱۳۷,۲۹۰ ۱۳۹,۴۰۰ ۱٫۵۴%
سال گذشته یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۶۵,۵۲۱ ۶۷,۳۰۸ ۲٫۷۳%
پیش بینی می شود قیمت دلار در روز جاری،دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸
حداقل ريال۱۴۵,۴۱۱ و حداکثر ريال۱۴۷,۱۲۷ باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *